Navigácia

Výber jazyka

Obsah

Na kolesách proti rakovine 26.08.2017

Už tretí ročník charitatívneho podujatia "Na kolesách proti rakovine" sa uskutočnil v sobotu 26. augusta 2017.
Aj naši občania mali možnosť na obecnom úrade zakúpiť si propagačné materiály (tričká, šiltovky, odznaky...) na podporu Nadácie výskum rakoviny a tiež prispieť finančnou čiastkou do pokladničky, či svojou prítomnosťou podporiť ostatných, ktorí kolesá aj roztočili (Jakub Broško, Lukáš a Miroslav Caňoví, Ing. Miroslava a Lea Mašányové, Miroslava Končalová a Mariana Trungelová).
Po príhovoroch starostov zúčastnených obcí sa prihovorili aj predstavitelia nadácie p. Ján Juráš a RNDr. Margita Klobušická CSc., slovenská paraolympionička Veronika Vadovičová, poslanec NSK Ing. Juraj Buzinkai a Mgr. Cyril Lieskovský, farár farnosti Michal nad Žitavou.
Po príchode a počas benefičného koncertu skupiny Back Space bola možnosť občerstviť sa v bufete, výťažok ktorého bol venovaný nadácii výskum rakoviny.
Tretí ročník kampane podporili: MVDr. Stanislav Strieška, Mária a Roman Chrenkoví, Zuzana Martišková, JUDr. Dominika Matušková, Mária Švecová, Kristína a Miroslava Valkovičové, p. Sovič, Viera Sovičová, Jozef a Filip Holkoví, Gabriela Kečkéšová, Vladimír Mentel, Marek, Tamara a Lucia Pagáčoví.
Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí prišli podporiť kampaň a za príspevky do pokladničky!


Vytvorené: 27. 8. 2017
Posledná aktualizácia: 30. 1. 2018 18:52
Autor: Správce Webu